Kimseyi Aramayın Biz Buradayız

Bir evcil hayvanı evinden ayırdığınız zaman, derin bir endişe ve yıkıcı bir üzüntü yaşar. Sonradan yaşam alanına geri dönse dahi bu üzüntü ve endişenin etkileri devam eder. Davranışları değişebilir, en başta tüy dökülmesi gibi fiziksel etkiler yanısıra tuvalet gibi ihtiyaçlarında alışkanlık değişimleri görülebilir. Bunlar ve bunlara benzer can sıkıcı örnekleri yaşamamanız için yerindebakım.com.tr ailesi olarak size yerinde bakım hizmeti öneriyoruz..

Randevu ile Ücretsiz Keşif

Whatsapp üzerinden bize ulaşarak randevunuzu alın. Belirlenen tarihte evinizi ücretsiz keşife gelelim.

360° HD & 7/24 Canlı

Nerede olursanız olun takip edin ve iletişimde kalın.

Pati Dostu Bakıcılar

Bakıcılarımızla tanışın, pati dostları ile gözünüz arkada kalmasın.

Adres

İşçi Blokları Mahallesi 1516.Cadde 37/4
100.Yıl Pazaryeri Kompleksi Çankaya/ANKARA

Açık saatler

09:00 – 20:00

E-posta

kesif@yerindebakim.com.tr

“SİZDEN GELENLER”

Melike A.

Üzüm ve Reyhan isminde 2 adet kedim var. Onlar hayatıma girene dek her yaz maddi durumum el verdikçe tatile çıkar, bir kaç ay gezerdim. Fakat kedi sahibesi olduktan sonra aklımın kedilerimde kalması yüzünden ancak bir kaç gün tatil yapabiliyordum. Zavallı kedilerim, tanımadığı onlarca kedi ile bir odada, bir kafes içerisinde dönmemi beklerken daha fazla kalamıyordum zaten hiçbir yerde. Fakat bir gün, bu hizmeti daha önce satın alıp deneyimleme fırsatı bulmuş bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine yerindebakım.com.tr ailesi ile tanışınca ne kadar mutlu olduğumu anlatamam..istersem dünyanın herhangi bir yerinde olayım, yine de kedilerimi görebilecek ve bakımlarının yapılışına kadar izleyebilecektim. Üstelik tüm bu süre boyunca kedilerim yaşam alanlarında olacaklardı. Bu tanışma üzerine hemen tatile çıkıp hizmeti denedim ve daha şimdiden önümüzdeki yılın tatil planını yapmaya başladım bile..zira gözlerimle gördüm ki, ben yoksam yerindebakım.com.tr var. Her kedi sahibinin satın alması gerektiğini düşündüğüm harika düşünülmüş bir hizmet. İyi ki varsın yerindebakım.com tr

SERPİL Ö.

Tam 14 yıldır evcil hayvanlarla birlikte yaşamaktayım. Bu kadar zaman evcil hayvan beslemiş her hayvan sever, bunca yılın ne zorluklarla geçtiğini çok iyi bilir. Bu zorluklardan biri de düğün olsun cenaze olsun, tatil olsun bayram olsun bir yere gitmemiz gerektiğinde evdeki canları kime emanet edeceğimiz idi. Kendi adıma ben pet otelleri hiç tercih etmedim, edemedim. Ama her bir yere gitmem gerektiğinde de çevremdeki insanlara ‘’aman ne olur bizim eve bir gidiverin’’ diye ricada bulunmaya da yüzüm kalmamıştı. Çoğu tanıdığım bu ricamı kırmasa da, bu kez de aklım kalıyordu. Allahtan yerindebakım.com.tr yi buldum da gözüm arkada kalmadan olmam gereken her yere gidebiliyorum. Hizmetin beni en etkilediği nokta ise en ince detayına kadar düşünülmüş güvenlik önlemleriydi. Allah bu arkadaşların yolunu açık etsin, merhem olukları yaram için hep dua edeceğim.

whatsapp BİLGİ HATTI

Tüm sorularınızı yanıtlamak için buradayız!

(312) 220-2029

 

× Buradayız